O nás

Naša spoločnosť

Ako spoločnosť Calixta s.r.o pôsobíme na trhu už viac ako 2 roky.

Za túto dobu sme spustili viacero úspešných projektov. Naším prvým úspechom je založenie vlastnej značky kozmetiky a vlajkového dámskeho parfumu Calixta. Sme hrdí na náš pokrok a vďačný za vašu podporu. Veríme, že aj SvetDecor.sk bude rovnako úspešným projektom a prinesie naším zákazníkom niečo, čo na trhu chýba. Podľa nás je to výnimočnosť a exkluzivita. Budeme sa snažiť dodávať produkty vždy v niečom výnimočné. Produkty, ktoré nebude možné nikde inde nakúpiť. Určite budeme vďační aj za Vaše rady a postrehy na vylepšenie tejto stránky. Tešíme sa na spoluprácu. Ďakujeme a príjemný nákup! 

  • Vysoko kvalitné produkty
  • Najlepší zákaznícky servis
  • 14-dňová záruka vrátenia peňazí

Náš tím

Vždy pripravený!

Nebojte sa nás kontaktovať. Budeme vždy ústretoví, pretože si myslíme, že cesta k úspechu vedie aj cestou kompromisu. Radi Vám zodpovieme Vaše otázky. Môžete nás kontaktovať:

  • Prostredníctvom formulára: >>>TU<<<
  • Pošlite nám emali na: info@calixta.sk
  • Telefonicky alebo SMS na: +421 951 236 307

Pomáhame a podporujeme

Ako začínajúci výrobca kozmetiky a dodávateľ na európsky trh si uvedomujeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a prostrediu, v ktorom žijeme. K tomuto záväzku pristupujeme transparentne, s rešpektom a v súlade s princípmi podnikateľskej etiky.

Naše sponzorské aktivity >>>TU<<<

“Pre viac informácii nám kľudne napíšte, radi podporíme dobrú a prospešnú vec!

S pozdravom Calixta s.r.o.